Haber

Akşener Kahramanmaraş’ta… Yangını söndürmeye geldik

KAHRAMANMARAŞ (İGFA) –Parti rozeti olmadan burada bulunduğunu belirten DÜZGÜN Parti Genel Başkanı Meral Akşener, devlet olmanın önemli bir iş olduğunu söyledi.

Kutuplaşma dilini eleştiren Akşener, “Sayın Erdoğan tek kişidir. Devlet onundur artık. Onun yüzünden bütün belediyeler onundur. Bütün belediyelerin kaynaklarını birleştirip burada yaşananları çözmesi gerekir. Dolayısıyla bu meseleyi çözmesi lazım.” Bugünkü karmaşanın asıl sorunu tek adam sistemi Hafıza kaybı Devlet olmak önemli iştir Hiçbir yerde siyasi bir cümle kurmadım Ancak AK Partili kardeşlerimle görüştük dediler. , ‘Neden siyasete katılmaya geldiniz?’

Akşener, AK Parti Grup Sözcüsü Ömer Çelik’in “Bugün Cumhur İttifakı olarak buradayız, Millet İttifakı nerede?” açıklamasını eleştirdi.

Akşener, “Başta Cumhurbaşkanı Erdoğan olmak üzere herkesi ciddiyet, kapsayıcılık ve meritokrasi ile çalışmaya davet ediyorum.” “Siz büyük bir milletsiniz. Bugün gördüm ki, bu milletin fert dayanışması ne kadar yanlış yönetilirse yönetilsin bu ülkeyi başkalarının istediği noktaya getirmez.”

devrekhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu