Haber

Bağcılar’da patates müdahalesi: Hırsızlar perdeyi kaldırırken balkondan patates fırlattı

BAĞCILAR’da park halindeki otomobilin ekranını alan hırsızları fark eden bir vatandaş balkona patates atmaya başladı. Yere düşen patates ve taşları tekrar balkona atan hırsızlar, hayalet perdeyi tamamen kaldırarak geldikleri otomobille olay yerinden kaçtı.

Olay, 2 Haziran günü saat 03.00 sıralarında 100. Yıl Mahallesi’nde meydana geldi. Otomobille sokağa çıkan maskeli 4 hırsız, park halindeki otomobilin camını kırdı. Hırsızlardan biri arabanın içindeki hayalet ekran modüllerini sökmeye başladı. Diğerleri demonte modülleri geldikleri arabaya taşıdı. Sesleri duyan bir sokak sakini balkona çıkınca hırsızlığı fark etti. Cep telefonuyla kayıt yapmaya başlayan ve hırsızlara seslenen vatandaş, daha sonra balkondaki patatesleri hırsızların üzerine atmaya başladı.

ARAÇ 10 GÜN ÖNCE SATIN ALINDI

Fırlatılan patateslere aldırış etmeyen hırsızlar, otomobildeki kesikleri çıkarmaya devam etti. Hırsızlardan bazıları yerdeki patatesleri ve taşları balkondaki vatandaşa fırlattı. Hayalet ekranı tamamen parçalayan hırsızlar geldikleri otomobille olay yerinden kaçtı. Otomobilin Hazar İ. ile ilgili olduğu öğrenildi. 10 gün önce satın alındı. Polis ekipleri hırsızları yakalamak için çalışma başlattı.

haberpinarhisar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu