Teknoloji

CEPTETEB ile tüm banka hesapları tek ekranda

Türkiye İktisat Bankası’nın (TEB) dijital bankacılık platformu CEPTETEB, müşterilerine kolaylıklar sunmaya devam ediyor. CEPTETEB’in müşterilerine diğer bankalardaki cari hesaplarına tek ekrandan erişme imkanı sunmaya başladığı yeni hizmetinden tüm bireysel ve tüzel müşteriler yararlanabilmektedir.

 

CEPTETEB Taşınabilir, CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB İŞTE Taşınabilir ve Kurumsal İnternet Şubesi’nin “Hesaplar” menüsünden başka banka hesabı ekleme işlemini tamamlayan müşteriler, diğer bankalardaki hesaplarına ilişkin detaylı bilgileri görüntüleyebilir, bakiye görüntüleyebilir ve para transferi yapabilirler.

 

TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, müşterilerin bankacılık ihtiyaçlarını dijital kanallardan kesintisiz olarak karşılamaları için aksiyonlar aldıklarına dikkat çekerek, fark yaratacak projeleri hayata geçirmek için çalıştıklarını söyledi. Mendi, “2023 stratejilerimizin temeli, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamaktır. Bu kapsamda pratik uygulama ve kullanım sunan ürün ve hizmet yelpazemizin yanı sıra müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda danışmanlık, sürdürülebilirlik ve deneyim odaklı projelere öncelik veriyoruz.” söz konusu.

 

Bankacılıkta dijital dönüşümle birlikte açık bankacılığın değer kazanmaya başladığına dikkat çeken Mendi, “Açık bankacılık uygulamaları, müşterilerimizin tek tek farklı banka uygulamalarına girmek yerine hesaplarını tek bir banka uygulaması üzerinden takip etmelerine olanak sağlıyor. %100 dijital müşteri kazanımı süreci ile başlayan ve açık bankacılık, hizmet bankacılığı ve yeni dijital bankacılık yönetmeliği ile devam eden bu dönüşüme TEB olarak yaptığımız geliştirmelerle hızla adapte oluyoruz. Önümüzdeki dönemlerde de bu alandaki gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimizin beklentilerini en yeterli deneyimle karşılayacak çözümler sunmaya devam edeceğiz.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu