Haber

İzmit perileri yeni sezona hazırlanıyor!

KOCAELİ (İGFA) – 2023-2024 döneminde ilimizi Türkiye Kadınlar Basketbol Harikalar Ligi’nde temsil edecek olan İzmit Belediyespor Kadın Basketbol Takımı, yeni transferleriyle ilk antrenmanını Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda gerçekleştirdi. Yardımcı Antrenör Murat Tuna liderliğindeki antrenmanda takımın moralinin yüksek olduğu görüldü.

İzmit Belediyespor’un yardımcı antrenörü Murat Tuna, yeni dönem hedeflerinden bahsederek, “Bugün itibariyle sezonumuza başlıyoruz. Başantrenörümüz Hasan Fırat Okul’un Milli Grup’taki rolü nedeniyle maça onsuz başlıyoruz. Birkaç hafta onsuz devam edeceğiz. Bütün Türk oyuncularımız burada. Bir hafta sonra yabancı oyuncularımız da aramıza katılacak. keyifli zamanlar dilerim. Geçen dönem TKB’de şampiyonluğu kazandıktan sonra bu yılki hedefimiz Üstün Lig’de kalıcı olmak. Ardından Play-Off’lara katılmak. Play Off’ta gidebildiğimiz yere kadar gitmek istiyoruz” dedi.

İzmit Belediyespor’un yeni transferlerinden Özge Yavaş Özışık, “Burada olduğum için çok mutluyum. Eski takım arkadaşlarım ve eski koçumla çalışmaktan da ayrıca mutluyum. Umarım bu sene başarılı ve sakatlıksız bir sezon geçiririz. Herkese iyi bir sezon diliyorum.” söz konusu.

İzmit Belediyespor’a bu dönem katılan Ayşe Cora, “Daha önce Fenerbahçe’de başantrenörümüz Fırat Okul ile çalıştım. Çok başarılı ve verimliydi. Hem takım olarak hem de bireysel olarak çok verimli bir sezon geçirdim. Şimdi İzmit’te tanıştığım için çok mutluyum. Bu sezon güzel ve geniş bir kadromuz var. Koçluk kalitemizin de çok iyi olduğunu düşünüyorum. Yeni sezonda çok başarılı bir İzmit Belediyespor olacağımıza inanıyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu