Yaşam

Kaan Yıldırım ve Özge Gürel’in Yeni Dizisi “Sipahi” İlk Tanıtımdan Dikkatleri Üzerine Çekti!

Televizyon kanalları birbirinden tezli üretimlerle izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Bu sefer izleyiciyi heyecanlandıran bir dizi haberi ise Show Tv’den geldi. Başarılı oyuncu kadrosuyla ve güçlü konusuyla dikkatleri üzerine çeken Sipahi dizisi ilk tanıtımı yayınlandı. İzleyiciyi şimdiden heyecanlandıran dizi hakkında detaylar ise merak ediliyor. Sipahi dizisi konusu, oyuncu kadrosu ve tüm detayları için sizi şöyle alalım…

Yeni sezonda ekranlara damgasını vuramaya hazırlanan Show Tv’nin yeni dizisi Sipahi hem oyuncu takımı hem de bahsiyle şimdiden dikkatleri üzerine çekti.

Cnp Film’in üretimini üstlendiği ve direktör koltuğunda Hakan İnan’ın oturduğu dizinin senaryosunu ise Ali Doğançay kaleme alıyor.

Milli İstihbarat Teşkilatı’nın yetiştirdiği en yetenekli casuslardan Korkut Ali Türkoğlu (Kaan Yıldırım) ile kahraman istihbaratçıların gerçekleştirdiği operasyonları mevzu alan dizinin yayın tarihi ise şimdi net değil.

Başrollerinde Kaan Yıldırım, Özgecan Gürel ve Kerem Alışık’ın yer aldığı dizinin takımında ayrıyeten; Sinan Tuzcu, Erkan Bektaş, Başak Gümülcinelioğlu, Nurettin Sönmez, Çağdaş Onur Öztürk, Serhat Nalbantoğlu, Emre Bulut, Beğenilen Okur, Seçkin Andaç Çam, Zeynep Oymak, Berrin Arısoy ve Selçuk Borak üzere başarılı oyuncular da yer alıyor.

Çok yakında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Sipahi dizisinin birinci tanıtımı ise yayınlanır yayınlanmaz dikkatleri üzerine çekti.

İşte Sipahi birinci tanıtım! | Yakında Show TV’de!

Hem takımı hem de konusu bizi şimdiden heyecanlandırdı. Pekala siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu