Haber

Kocaeli Çayırova spor ve eğlence dolu

KOCAELİ (İGFA) –Spor alanındaki atılımları ve yatırımlarıyla 4 yılda Çayırova’yı spor kenti yapan, Çayırovalılara sporu sevdiren etkinliklerden biri olan Gençlik ve Spor Şenliği’nin üçüncüsü Çayırova Stadyumu’nda gerçekleşti.

Üç gün süren şenliğe Çayırova ve çevre ilçe sakinleri yoğun ilgi gösterdi.

19 Mayıs Cuma günü Tefo&Sefo konseri ile başlayan Gençlik ve Spor Şenliği’nde gündüz spor etkinliklerine katılan vatandaşlar, akşam ünlü sanatçıların konseri ile doyasıya eğlendi. Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi gençlik ve spor şenliğini izledi. Gündüz spor etkinliklerine katılan Çiftçi, birçok branşın yer aldığı spor alanlarında gençlerle birlikte bol bol vakit geçirdi. Her şubeyi gezerek gençlerle yakından ilgilenen Çiftçi, akşamları konserlere katılarak gençlerle eğlendi.

3. Çayırova Gençlik ve Spor Şenliği’ne katılım yoğun olurken, Çayırova ve çevre ilçelerden gençler Çayırova’nın marka çalışmasına yoğun ilgi gösterdi.

Binlerce kişinin spor, müzik ve eğlence dolu dolu dolu üç gün geçirdiği festivalde, sanatçıların ve konser katılımcılarının cep telefonlarından gerçekleştirdiği ışık gösterisi renkli görüntülere sahne oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu