Haber

Mauro Icardi’nin eşi Wanda Nara, lösemi iddialarıyla ilgili açıklama yaptı.

Hakkındaki lösemi iddialarının ardından açıklama yapan Mauro Icardi’nin eşi Wanda Nara, hastalığına henüz teşhis konulmadığını belirtti. Nara, sosyal medyadaki son paylaşımında Sezen Aksu’nun “Bir çocuğu sevdim” şarkısıyla İcardi ve çocuğunun fotoğrafını paylaştı.

“BUGÜNE KADAR AÇIKLAMADIĞIM BİR TEŞHİS”

Nara, hastalığıyla ilgili yaptığı açıklamada, “Her anne gibi ben de endişelerimi ve endişelerimi çocuklarımdan saklamaya çalıştım. Hele şu sıralar kesin teşhisim yokken. Ne yazık ki cuma günü bir gazeteci teşhis koydu.” şu an bende bile yok daha 24 saat bile olmadı çocuklarım her şeyi benden öğrendi hep konuşurum bu da istisna olmaz ama daha çok sonuç ve inceleme ile yapmak isterdim ve özellikle de kendi kararımı verir vermez.” kelimeleri kullanmıştı.

“GİZLİ TUTACAĞIM”

Nara ayrıca, “Bana olan sevginizi gösteren aileme, arkadaşlarıma ve her birinize teşekkür ederim. Şimdi evdeyim, ileri analiz sonuçlarını bekliyorum ve bana destek olan profesyonellerin yönergelerini uyguluyorum. Bunu özellikle çocuklarımı korumak için özel hayatımda gizli tutacağım.” dedi.

Wanda Nara’nın gönderisi:

kocarli-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Başa dön tuşu