Haber

MHP Genel Başkan Yardımcısı Filiz Kılıç: İsrail’in Gazze’deki vahşeti vatansızlığın acı göstergesidir

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Filiz Kılıç, İsrail’in Gazze’de uyguladığı vahşetle vatansızlığın ne demek olduğunu bir kez daha acı bir şekilde gösterdiğini belirterek, “Tüm dünyaya zulme son verilmesi için çağrıda bulunmak istiyorum. Daha fazla çocuk ölmesin” dedi. Artık hastaneler bombalanmamalı.” ” söz konusu.

MHP’nin ‘Karadan Anadolu 2024’e Hak’ temasıyla başlattığı Yerel Yönetim Seçimi hazırlıklarının sonuncusu Van’da gerçekleştirildi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatıyla başlatılan ve 11 bölgede gerçekleştirilecek toplantının 10’uncusu, Hakkari, Şırnak, Siirt, Bitlis’in katılımıyla Van merkezli Pratik Otel Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Ağrı ve Iğdır illeri.

Toplantıda konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı Filiz Kılıç, milletin hizmetinde olmaya ve ülkeyi daha büyük hedeflere taşımaya devam edeceklerini belirtti. Başkan Vekili Kılıç, “Türkiye çok yönlü saldırı ve tehdit altındadır. Biz Alevimizle, Sünnimizle, Türkümüzle, Kürtümüzle biriz, büyüğüz, diriyiz ve her zaman birlikteyiz. Çünkü amacımız uyumlu bir yönetimle umutlu bir geleceğe ulaşmaktır.” istikrar ve hizmet. Merkezi Kahramanmaraş’ta yaşanan depremin yaraları bir oldu “Oluşturulan hasarların onarılması ve onarılması tüm hızıyla devam ediyor. Güvenli evlerin inşa edilerek depremzedelere ulaştırılması yönündeki çalışmalarımız devam ediyor. Devletimiz güçlüdür, üstesinden gelecektir, bunu da yapmıştır” dedi.

“Kanlı örgütün dağ ekibi yok oluyor”

Türkiye’nin güçlü olduğunu, milletinin sağduyulu olduğunu belirten Kılıç, “Terörle mücadeleyi mutlak başarıyla sonuçlandırmamız, bu kanlı döngüyü milletimizin ve ülkemizin gündeminden tamamen çıkarmamız gerekiyor. İç ve dış güçler, Yıllardır bizi birbirimize düşürmeye, güzel ülkemizi parçalamaya çalışanlar şu ana kadar başarılı olamadı ama bundan sonra “Hedeflerine asla ulaşamayacaklar. Türkiye, bölücü terörün belini kırmak ve ortadan kaldırmak için büyük çaba harcıyor. Kanlı örgütün dağ grubu yok oluyor. Mehmetlerimiz saldırırken hainler inliyor. Bu bağlamda başta güvenlik güçlerimiz olmak üzere ülkemizin her kurumu terörle mücadeleyi aktif olarak sürdürüyor” dedi.

İsrail’in Gazze’de uyguladığı vahşetle vatansızlığın ne demek olduğunu bir kez daha acı bir şekilde gösterdiğine işaret eden Kılıç, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bu vesileyle bu zulmün bir an önce son bulması için bu kürsüden tüm dünyaya seslenmek istiyorum; daha fazla çocuk ölmesin, daha fazla hastane bombalanmasın.” -KAMYONET

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu