İş

Quick Finans, Borusan Araç İhalesi ile İşbirliği Yaptı

Quick Finans, Türkiye’nin ikinci el araç firması Borusan Araç İhalesi ile yeni bir iş birliğine imza attı.

Şirketten yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen Quick Finance Genel Müdürü Nihat Karadağ, kredi işlem süreçlerinde rekabet avantajı oluşturan mikro hizmet mimarisi tabanlı yeni nesil teknolojileri ve finansman modellerini Borusan Grup şirketlerinden Borusan Araç İhalesi ile Borusan Araç İhalesi’nin kurumsal müşterilerine sunmaya başladıklarını belirtti.

Karadağ, “Sektöre güç katacak bu değerli ve anlamlı iş birliğinin, ortaya çıkacak farklı fırsatlar ve yenilikçi çalışmalarla müşterilerimize değer katacağına inanıyoruz. Borusan Araç Müzayedesi müşterisi olan ve araç alacak tüm kurumsal müşterilerimize özel koşullarda avantajlı stok finansman fırsatları sunuyoruz. Bir sigorta kümesinin kurduğu ilk yeni nesil finansman şirketi Quick Finans olarak amacımız, güçlü sermayesi ve finansal yapısı ile branşında en deneyimli grubumuza değerli bir iş ortağı olmak ve grubumuzun değerli bir iş ortağı olmaktır. dalın en tecrübelisi.” ifadeleri kullandı.

Borusan Araç Taahhüt Genel Müdürü İlker Baydar, Borusan Araç ihalesi olarak fiziki ve dijital ihale süreçlerini yenilikçi bir iş modeliyle tasarladıklarını ve geniş müşteri kitlesini ihtiyaç duyduğu araçlarla en uygun koşullarda buluşturduklarını belirterek şunları söyledi:

“Borusan Otomotiv Kümelenmesi ile yarattığımız sinerji ile yenilikçi çözümler ekseninde yepyeni bir süreç geliştirme ve analizler üretme yolculuğuna çıktık. Müşteri deneyimini bu yolculuğun merkezine yerleştirdik. Entegre ve uçtan uca çözüm ile 2. el araç pazarında müşterilerine entegre ve uçtan uca çözümler sunan bir şirket olarak fark yaratmaya hazırlanıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu