Haber

Star Wars Jedi Survivor oynanış fragmanı 8 Aralık’ta gelecek

Star Wars Jedi Fallen Order ile büyük beğeni toplayan Respawn ve Electronic Arts, serinin 3 yıl sonra ikinci oyununu duyurdu. Star Wars Jedi Survivor’ın Mart 2023’te başlaması planlanıyor.

JEDI SURVİVOR OYUN FRAGMANI GAME AWARDS’TA YAYINLANACAK

Serinin ikinci oyunu Star Wars Jedi: Survivor, 8 Aralık’ta gerçekleşecek The Game Awards’ta “aksiyon dolu” bir oynanış fragmanına yer verecek.

STAR WARS JEDI: SURVİVOR’UN HİKAYESİ NEDİR?

Star Wars Jedi: Fallen Order’daki olayların 5 yıl sonrasını konu alan Star Wars Jedi: Survivor, onlardan biri olmanın yükünü hissetmeye devam eden Cal’dan vazgeçmeyen İmparatorluğun bir adım önünde olma macerasını anlatıyor. galakside hayatta kalan son Jedi.

Oyunun Steam listesi, Jedi Knight Cal Kestis ve droid arkadaşı BD-1 için birkaç yeni kozmetik ürünü, Star Wars Jedi: Survivor’ın lüks ve standart sürümlerinin ön siparişlerine bağlı dijital bonusları gösteriyor. Deluxe sürüm, oyuncuların Cal’a Han Solo ve Luke Skywalker’dan ilham alan kıyafetler giydirmesine ve karaktere uygun silahlara sahip olmasına izin verecek: sırasıyla DL-44 blaster ve ışın kılıcı. BD-1 ayrıca bir Endor askeri veya R2-D2 gibi görünmesi için kozmetik seçenekler sunar. Standart sürüm için ön siparişler Obi-Wan Kenobi’den ilham aldı ve Cal’a bir keşiş kostümü ve bir keşiş ışın kılıcı verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu