Teknoloji

The Thing Remastered Duyuruldu

Nightdive Studios tarafından hem geliştirilen hem de yayınlanacak olan The Thing Remastered duyuruldu. Bu yıl içerisinde konsollar ve PC için satışa sunulacak.


İlginizi Çekebilir: Yeni Delta Force: Hawk Ops Fragmanı ile Alfa Testi Duyuruldu


Computer Artworks tarafından geliştirilen orijinal The Thing, Black Label Games etiketi ile Vivendi Universal Games ve Konami tarafından yayınlanmıştı. 2002 yılında PC, PlayStation 2 ve Xbox için satışa sunulmuş olan oyun, John Carpenter imzası taşıyan 1982 yılının aynı isimli filmi için bir devam niteliğinde geliştirilmişti.

Hikaye, filmde görülen Antarktika dışa karakoluna gönderilen Birleşik Devletler Ordusu Özel Kuvvetler ekibinin bir parçası olan Yüzbaşı Blake karakterinin etrafında dönüyor ve araştırma ekibine ne olduğunu öğrenmeye çalışıyorduk. Ne var ki olaylar da tam bu noktada karışıyordu. Filmin sonunda öldürülmüş olmasına rağmen, yeniden canlanan ve biçim değiştiren yaratığa karşı hayatta kalma savaşı veriyorduk.

The Thing Remastered Geliyor

Çıkışının üzerinden geçen yirmi iki yıllık sürenin ardından, Nightdive Studios tarafından hem geliştirilen hem de yayınlanacak olan The Thing Remastered duyuruldu. PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Switch, Xbox One ve Xbox Series için bu yıl içerisinde çıkması bekleniyor.

KEX Engine ile iyileştirilmiş karakter modelleri, kaplamalar ve animasyonlara ek olarak, geliştirilmiş 3B sunum ile güncellenmiş ışıklandırma ve atmosferik efektler ile bizi son derece etkileyici bir deneyim bekleyecek. Geliştirici tarafından söylenene göre, bütün platformlarda başarım ve kupa desteği de olacak iken PC, PlayStation 5 ve Xbox Series versiyonlarında 4K çözünürlükte 120 FPS akıcılığında oynayabilmek de mümkün olacak.

sultandagi-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu