Yaşam

Cumhurbaşkanlığı Yayını Nedeniyle İptal Edilen Dizilerin Yeni Bölümleri: Yalıçapkını Seyircisi Çıldırdı!

TRT 1, ATV ve Star TV dizilerinin yeni bölümleri bu akşam yayınlanmayacak çünkü Kanal D dahil tüm bu kanalların Cumhurbaşkanlığı ortak yayınını saat 22.00’de ekranlara getireceği açıklandı. Son ana kadar bu durumdan habersiz olan ve merakla dizinin yeni bölümü başlarken kurulmayı bekleyen seyircilerden gelen tepkilere bir göz atalım.

Barbaros Hayreddin bugün TRT 1’de: Padişah Fermanı,

ATV’de Ateş Kuşları,

Star TV’de Kingfisher’ın yeni bölümlerinin yayınlanması bekleniyordu.

Binlerce kişi evlerine gidip çok sevdikleri dizinin yeni bölümünü izlemeye hazırlanırken, Kanal D’nin de aralarında bulunduğu TRT 1, ATV ve Star TV’nin yaşanan kriz nedeniyle dizilerinin yeni bölümlerini yayınlamayacağı anlaşıldı. Cumhurbaşkanlığı ortak yayını 22.00’de.

Show TV yayın akışını bozmadan dizinin yeni bölümünü ekranlara taşıyan tek kanal yani bu akşam izleyici ile buluşan tek dizi Kızılcık Şerbeti.

Dizinin yeni bölümlerinin yayınlanmayacağına dair elbette birçok izleyiciden tepki geldi ancak seyirciler, özellikle de Yalıçapkını ortalığı karıştırdı…

Başkan yayını nedeniyle dizinin yeni bölümlerinin iptal edilmesine ilişkin yansımalara özellikle Kingfisher seyircisinden bir göz atalım ?

haber-afsin.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu