Haber

Kurumlar arasında düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Voleybol Turnuvası tamamlandı

29 Ekim’de başlayan ve Bayburt’taki kurumlar ortasında yapılan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Voleybol Turnuvası tamamlandı.

İl Ulusal Eğitim Müdürlüğü ve Bayburt M Tipi Açık Ceza İnfaz Kurumu ortasındaki 3. lük maçında, Vilayet Ulusal Eğitim Müdürlüğü setlerde rakibine 3-2 üstünlük kurarak turnuvayı üçüncü tamamladı. Final karşılaşmasında karşılaşan Gençlik ve Spor Vilayet Müdürlüğü ise Bayburt M Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunu 3-1 ile geçerek Cumhuriyet Bayramı Voleybol Turnuvası’nda şampiyon oldu. Final çabalarının akabinde düzenlenen kupa merasiminde dereceye giren gruplara kupaları takdim edildi.

Turnuvayı üçüncü tamamlayan öğretmenler, bu cins tertiplerin hem kurum içi hem de kurumlar ortasındaki toplumsallaşmayı ve işbirliğini teşvik ettiğini belirterek kazandıkları kupayı 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle tüm öğretmenlere armağan ettiklerini tabir ettiler.

İl Ulusal Eğitim Müdürü Rahmi Güney, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kurumlar Ortası Voleybol Turnuvası’nı düzenleyen Gençlik ve Spor İl Müdürü Adem Köse ve ekibine teşekkürlerini iletti. Ayrıca öğretmenlerin turnuva boyunca göstermiş oldukları performansı ve özveriyi takdir ederek 24 Kasım’da eğitim topluluğumuza ikili memnunluk yaşattıkları için Ulusal Eğitim Müdürlüğünü en hoş halde temsil eden öğretmenlerimize teşekkür etti. – BAYBURT

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu