Yaşam

Yenilik ve Hareket Aşamasında Umut Alkazar’dan Programın Tamamı

Hareketin dönüştürücü gücüne inanan herkes için yenilikçi deneyimlerine Eylül ayı boyunca devam eden UMUT Alkazar, güçlü aktivite çeşitliliğiyle dolu, yeni yeteneklerin keşfedilmesine olanak tanıyor ve katılımcılarına ilham verici deneyimler sunuyor.

 

Cem Güventürk, “Hangi Yoldan Kendime Ulaşacağım” Sergisi

Cem Güventürk’ün bireysel keşfinin ve içsel yolculuğunun sanatsal ifadesini sunduğu ve “Kendime hangi yoldan ulaşacağım” adını verdiği etkileyici stant, kimlik niyetlerini, anlam arayışını ve özgün varoluşsal deneyimleri yansıtıyor, UMUT Alkazar  ziyaretçilerini kendi iç dünyalarına yolculuğa davet ediyor.

  

UMUT Alkazar Uluslararası Doğaçlama Dans Festivali’ne (IDF) Ev Sahipliği Yapacak

Dans ve performans sanatlarının doğaçlama kavramıyla birlikteliğini merkeze alan Uluslararası Doğaçlama Dans Festivali (IDF), yerel ve uluslararası işbirliklerinin tanıtımını, yeni eserlerin yaratılmasını ve dans aracılığıyla benzersiz deneyimlerin yaşanmasını Hope Alkazar sahnesine taşıyor. hem deneyimli profesyoneller hem de yetenekli amatörler katılabilir.

 

Rezervasyon için: Hopealkazar.com/experiences/uluslararasi-dogaclama-dans-festivali

 

İstanbul Fringe Festivali Umut Alkazar’da!

Kültür ve sanat etkinliklerinin eşsiz mekanı haline gelen UMUT Alkazar, bu yıl 5.’si ile yeniden kente yayılmaya hazırlanan İstanbul Fringe Festivali’ne ev sahipliği yapacak. Dünyanın ve Türkiye’nin dört bir yanından yükselen sanatçıların tiyatro, dans ve performans disiplinlerindeki yenilikçi çalışmalarını sunduğu festival, Umut Alkazar’da sahnelenecek.

 

Biletler için: umutalkazar.com/experiences/istanbul-fringe-festivali

 

Açık Laboratuvar Günleri

Sürdürülebilir bir gelecek hayal edenlerin ve bunu gerçekleştirmek için çalışanların sahnesi olan UMUT Alkazar Yaratıcı Stüdyosu, çevreye saygı duyan, geleceği düşünen ve bunun için birlikte harekete geçen herkese açıktır. Tamirciler Kulübü’nün öncülüğünde artık dileyen herkes, ahşap kesim, dijital imalat, dikiş-nakış, podcast stüdyosu, montaj tezgahı ve 3D yazıcısını bireysel projeler veya grup atölyeleri için kullanabilecek. Atölyeyi kullanacak kişilerin talep ettikleri gün ve saatlerde atölye müsaitliğini planlamak için randevu almaları gerekmektedir.

 

Randevu almak için: Hopealkazar.com/yaratici-studyo

 

UMUT Alkazar Hakkında

Hareketin dönüştürücü gücüne inanan, sporcuları ve tüm yaratıcı fikirleri her zaman desteklemeyi görev edinen Nike, HOPE Alkazar ile ortak bir hareket platformu oluşturdu. UMUT Alkazar, geleneklere meydan okuyarak anlamlı bir değişim yaratmak, kimliğini ve sahipliğini dünyaya anlatmak, kolektif bir bilinçle birlikte dönüşmek için harekete geçenlerin buluşma noktası olarak konumlanıyor. Fikirleri ve çalışmalarıyla fark yaratan kişi ve toplulukları spor, kültür ve sanat ekseninde toplumsal fayda amacıyla bir araya getiriyor. Yenilenen Nike İstanbul mağazasının hemen yanında yer alan HOPE Alkazar, Nike ve program ortaklarının gençlere umut vermek ve birlikte daha iyi hayaller kurmak için hayata geçirdiği bir ‘aksiyon sahnesi’.

 

UMUT Alkazar hakkında detaylı bilgi için web sitesini ve sosyal medya hesaplarını inceleyebilirsiniz:

umutkazar.com

instagram.com/hopealkazar/?hl=tr

 

HOPE Alkazar’daki güncel programlara ulaşmak, kayıt olmak ve aylık takvimi takip etmek için aşağıdaki adresleri ziyaret edebilirsiniz:

umutkazar.com/program

umutkazar.com/takvim

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu