Haber

Tükürük krizinde Fenerbahçe’den Trabzonspor’a yanıt gecikmedi: Kınıyoruz

Fenerbahçe, alan içerisinde Trabzonspor Samet Akaydın’ın bordo-mavili futbolcuyla ilgili iddia edilen hamlesi gündem oldu. Trabzonspor cephesi konuyla ilgili sert açıklamalarda bulunurken, Fenerbahçe gecikmedi.

“‘GÖREN HER GÖZ’ TARAFINDAN AÇIKÇA ANLAŞILMIŞTIR”

Fenerbahçe’den yapılan açıklamada, “Takımımızın Trabzonspor ile oynadığı maçın ardından sosyal medya gündemine düşen futbolcumuz Samet Akaydın ve Trabzonsporlu Trezeguet’in görüntüsü üzerine bu açıklamayı yapıyoruz. Olayın ille de yansıtıldığı gibi olmadığı oyuncuya, kamera açısı aracılığıyla kamuoyunda manipülasyon ve aldatma yapıldığı belirtildi.

“AYRIMCILIK YAKLAŞIMLARINI BIRAKIYORUZ”

Futbolcumuz Samet Akaydın’ın bu sabah resmi sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamayı kamuoyunun dikkatine sunarız; Sporun dostluk, sevgi ve saygı anlayışından uzak, haksız yere bir futbolcuyu hedef alan Trabzonspor Kulübü’nün manipülatif bir imaj üzerinden oluşturduğu asılsız gündem konusundaki bu ayrımcı ve ön yargılı yaklaşımını kınıyoruz!” ifadeleri kullanıldı.

SAMET AKAYDIN’DAN AÇIKLAMA

Konuyla ilgili olarak Samet Akaydın, “Sosyal medyada sporcu alışkanlığının bir parçası olan hareketim bakış açısıyla manipüle edilerek ortaya atılan ahlak dışı tartışmaları kınıyorum.

Olay anı:

Alakalı haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu